Recenzie brokera 24option – hodnotenia, skúsenosti, diskusie

24option-logoJedným z najznámejších svetových brokerov na binárne opcie je bezpochyby 24option. Bol založený v roku 2010 a od tej doby sa teší veľkej popularite najmä vďaka veľkému výberu podkladových aktív. Nutné ale konštatovať, že silná klientska základňa je výsledkom aj masívnej reklamnej kampane. 24option sa aspoň vyhol pochybným marketingovým stratégiám, ako je napríklad obchodný bot Optionavigator v prípade brokera EZTrader.

V krátkej recenziu vás podrobnejšie zoznámime s týmto brokerom, aby bolo jasné, ako obchodovať binárne opcie u 24option (24 option com). Minimálny predpísaný vklad je 250 $. Ten je možné vykonať obvyklými spôsoby. Medzi ne patrí bankový prevod, platobná karta alebo internetová peňaženka Skrill. Rovnaké možnosti ponúka 24option aj pri výbere peňazí. Pri výbere je tiež dobré zohľadniť poplatky za jednotlivé služby.

Regulácia / licencie: CySEC
Sídlo / rok založenia: Cyprus / 2010
Min. vklad / min. obchod: 250 $ / 24 $
Jazyk platformy: Angličtina, nemčina
Demo účet: Áno
Bonus za vklad: Áno
Druhy opcíí: High/Low opcie, One Touch opcie, Boundary opcie, minútové opcie
Mobilní aplikácie: Áno
Hodnotenie brokera: Súhrnné hodnotenie 56%, aktuálne brokerovi patrí x. miesto v rebríčku

 

Obchodovania u svetového giganta

Web 24option.com brokera na binárne opcie

Web 24option.com brokera na binárne opcie

Počítačová platforma makléra 24option umožňuje obchodovať mnoho druhov binárnych opcií. Počnúc klasickými HIGH / LOW opciami cez one touch opcie, boundary opcie a okrem iného aj obľúbené minútové opcie. Ponúkané profity sú v porovnaní s konkurenciou nadštandardné. Doba exspirácie opcie začína na 60 sekundách ale môže trvať aj celé dni. 24option ponúka tiež možnosť refundácie pri neúspešných obchodoch. Využitie tejto funkcie však zníži aj hodnotu profitu.

Broker na vyžiadanie aktivuje demo účet všetkým registrovaným klientom, ktorí vykonali vklad peňazí nad 250 $. Účet si môžete vyžiadať u prideleného obchodného poradcu. Možnosť otestovať si platformu a získať skúsenosti vďaka virtuálnemu obchodovania by mal určite každý nováčik bez rozmýšľania využiť.

Webová platforma 24option je v porovnaní s konkurenciou trochu chaotická. Hoci si teraz asi budeme protirečiť, je jej používanie intuitívne. Bohužiaľ nie je dostupná v slovenčine ani v češtine. To môže pre niektorých traderov znamenať komplikácie pri obchodovaní. Notorickí obchodníci môžu uzatvárať transakcie pomocou mobilnej aplikácie aj na cestách.

Bezpečnosť u 24option

Veľkou nevýhodou je pre začiatočníkov bezpochyby vyššie minimálneho obchodu, ktorý je 24 $. V dnešnej dobe je to naozaj veľká čiastka. Zvlášť keď napríklad u brokera TopOption je obchodovanie možné už od 10 $. Preto nie je 24option najvhodnejšou voľbou kde obchodovať binárne opcie, pokiaľ k tomu nemáte potrebné skúsenosti. Nevýhodou tiež je, že tento broker nepodlieha regulácii NBS.

Náhľad obchodného prostredia

Náhľad obchodného prostredia

Skúsenosti s 24option boli z drvivej väčšiny kladné. V poslednej dobe sa množia správy o veľmi neprofesionálnym konania zo strany brokera. Konkrétne sa jedná o nátlak na obchodníka zo strany pridelených obchodných manažérov. Takéto správanie je neprípustné. Keďže je ale 24option regulovaný spoločností CySEC, mali by byť peniaze traderov pred možnými podvodmi v bezpečí. Aj napriek tomu by sme odporučili výber tohto brokera dôkladne zvážiť.

Publikované serverom Opciebinarne.sk dne 2.10.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>