Optionavigator je podvod. Recenzia systému na binárne opcie

Recenzia AOS Optionavigator

Recenzia AOS Optionavigator

S pojmom binárne opcie je v posledných dňoch často počuť aj názov OptioNavigator. Jedná sa o automatický obchodný systém (AOS) určený pre binárne obchodovanie. Rovnako každý obchodný bot, má aj OptioNavigator sám uzatvárať profitabilné transakcie namiesto investora. Vzhľadom k silnej kritike, ktoré musia v súčasnosti program čeliť, sa však jedná len o ďalší podvod.

S rastúcou obľúbenosťou binárnych opcií totiž rastie aj počet podvodov, ktoré sú s opciami spojené. Keďže je vďaka reguláciám samotné obchodovanie u brokerov relatívne bezpečné, nezostalo podvodníkom nič iné, než donútiť investorov, aby sa o peniaze pripravili sami.

Preto sa môžete dočítať o fiktívnych obchodníkoch (Miroslav Kadlec), ktorí prezentujú opcie ako jednoduchý inštrument pre rýchle zhodnotenie peňazí (čo naozaj nie je pravda). Menej častejšie, ale o to zákernejší, sú práve obchodné programy na binárne opcie.

Sofistikovaný algoritmus alebo náhodný generátor?

OptioNavigator SK podvod - binárne opcie

OptioNavigator SK podvod – binárne opcie

Vzhľadom k charakteru binárneho obchodovanie nemožno po niekoľkých málo obchodoch ihneď určiť, či je daný program podvod alebo nie.Pokiaľ niekoľko prvých transakcií vyjde, neznamená to, že je program skutočne profitabilný. I púhy generátor signálov k transakciám má polovičnú pravdepodobnosť úspechu.

Z toho vyplýva jediné; smerodajné sú len výsledky z dlhodobého hľadiska. Či sa jedná o generátor náhodných signálov či algoritmus vychádzajúce zo skúseností a znalostí vývojári sa nedá na prvý pohľad určiť.

Zdroj: http://investplus.cz/investice/podvodny-system-optionavigator-recenze-diskuze/

Prečo je teda OptioNavigator podvod?

Hlavným argumentom prečo sa OptionNavigatoru radšej vyhnúť sú skúsenosti klientov. Internet je plný sťažností a varovanie pred týmto obchodným botom. Program navyše iba dáva tipy k transakciám, samotné uzavretie transakcie je teda na investorovi. Preto sa o svoje peniaze pripraví obchodník sám. A potom sa len ťažko dovoláva spravodlivosti.

Čo by malo každého ihneď odradiť je ale broker. Keďže sa jedná o podporný program, je nutné sa registrovať u odporúčaného brokera. Tým je EZTrader, ktorý sa príliš dobrej povesti nikdy netešil. A ak neveríte kritike, všimnite si podpriemerného zhodnotenie. Nižší profit veľmi negatívne ovplyvní obchodovanie.

Namiesto hľadania obchodného programu sa vzdelávajte v oblasti binárnych opcií. K tomu môžete využiť demo účet na binárne opcie, ktorý dnes ponúka väčšina brokerov vrátane obľúbeného a hlavne overeného makléra TopOption.

Publikované serverom Opciebinarne.sk dne 13.11.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>